Julong середовище технології Co., ТОВ розташована в Qingzhou місто, провінція Шаньдун, високотехнологічне підприємство зосереджується на інвестиції, консультації, проектування, виготовлення, монтаж та експлуатації менеджменту проектів навколишнього природного середовища та обладнання з більш ніж 20 років проектування та виготовлення досвід.


Julong заснувала промисловості академічних досліджень співпраці з Jiangsu корабель проектний інститут, Шаньдун університету, океан університету з Китаю і т. д. Тепер Julong отримала ряд прав власності інтелектуальної власності, 13 національних патентів, 2 наукових та технологічних досягнень, які вийшли на міжнародний рівень провідних і один досягненням, яка досягла Китай Національний просунутий рівень. Julong оцінили як приватні наукових та технологічних КП і відмінні інноваційні підприємства. До першого дослідження центр вод екологічно дружніх технологій був заснований Julong і Julong також запровадила муніципальних Інженерні технології науково-дослідний центр та інженерних лабораторії.


У двох галузях виробництва та служби надання обладнання вод навколишнього природного середовища Julong займається в трьох галузях промисловості, включаючи дослідження, розвитку і виробництва, монтаж устаткування та введення в експлуатацію та маркетингу і сервісне обслуговування. Julong продукції було експортовано більше 50 країн і регіонів у Південно-Східній Азії, Східної Азії, Південній Азії, Південної Америки, Океанії, Африки та Східної Європи. Продукти отримали визнання та підтримки від клієнтів обох в країні і за кордоном за рахунок Julong в провідних промисловості технології професійні-виробничий досвід, відмінний обладнання та якості чесність в управління.


Julong буде продовжувати робити все для створення світового бренду в галузі охорони навколишнього природного середовища вод. Ласкаво просимо до Julong для розслідування, візит та техніка спілкування.