Алігатор бур'янів комбайн

Відомості про продукт

Повний автоматичний Алігатор бур'янів комбайна використовується для різання і збір водних бур'янів як "Алігатор" в водойм, річок і озер. Машина призначена для легкої діяльності. Всі збір, панчіх і транспортування пристроїв може бути завершено за одну людину через операційних щит диспетчерський пульт диспетчерський.


Судно управляється за допомогою гідросистеми, і всі гідравлічні частини мають високу якість ущільнювальні пристрою. Робочий процес повністю кабіни ліфта узгоджується середовищі захисту запити без витоку масла і шуму.


Машина приводиться широко. Це може не тільки чищення великий і довго плаваючий сміття (таких як Гілка дерева, вода hyacinth), але також може очистити дрібні (наприклад, білий забруднюючих речовин, ряска, пластикові мішки, порожні пляшки, листи, і т. д.)


Машина може автоматично заповнювати всі збору, Риболовля, фільтрація та розряджання працювати. Всі роботи можна управляти дистанційно в операційній залі. Ефективність роботи машини є тридцять разів більше, ніж люди очищення.


Розслідування