Китай 18 дюймів гідравлічного каналу для всмоктуючого збагачувального устаткування

Китай 18 дюймів гідравлічного каналу для всмоктуючого збагачувального устаткування
Відомості про продукт

003_副本.jpg

(1). Головний двигун

Кожна різальна всмоктувальна днопоглинальна машина обладнана наступним дизельним двигуном світового класу, такими як Cummins, Caterpillar, DEUTZ, MAN-WMW, Weichai і так далі, що може бути гарантовано післяпродажним обслуговуванням по всьому світу. Клієнти можуть обрати будь-який один відповідно до вимог!

(2) .Навантажувальний насос (кращий насос у Китаї)

Насос річкового різального всмоктувального днопоглинання має високу продуктивність, виготовлений з робочого колеса зносостійкого лиття та вкладишей, встановлених на важкому валу та високоякісних роликових підшипників. Робоче колесо встановлено на валу трапецієподібним різьбленням безпосередньо на верстаті на кінці вала. Герметизація вала - це водяне охолодження, яке може бути замінено після терміну служби. Робоче колесо - це спеціальний тип подвійних вигнутих лопаток, висока ефективність та оптимальні експлуатаційні характеристики, перевірені в лабораторії та на борту земснарядів. Робоче колесо закріплене на валу трапецієподібною ниткою, обробленою безпосередньо в робочій груші.

Корпус насоса має форму волотки з високою ефективністю та зносостійкістю, оптимізованими для випробувань у лабораторії та на борту земснарядів. Насосні лайнери виготовлені з високоміцних матеріалів зносостійкості та товщиною стінки, що дозволяє максимально збільшити термін служби.

(3)

Ріжучий двигун - це гідравлічний двигун з низькою швидкістю та високим крутним моментом. Ріжучий двигун встановлюється на передню частину різака на кінці схода. Спеціальне обкладине забезпечується для захисту двигуна від ушкоджень, завданих піском, камінням та сміттям. Обкладинка може бути знята з легкого огляду та технічного обслуговування.

(4). Лебідки гідравлічні гідравлічні

Для розміщення сходів одна лебідка встановлена на передній панелі головного понтона, встановленого на затверділому фундаменті. Лебідка з гідравлічним приводом здійснюється через редуктор коробки передач, побудований у конструкції лебідки. Лебідка має дискове гальмо, яке автоматично активується в разі падіння тиску. Лебідка працює з кабіни управління і має одну фіксовану швидкість.

(5) .Гідравлічні лебідки

Для сходової стійки на передній частині основного понтона, встановленого на затверділому фундаменті, передбачені дві лебідки. Лебідка з гідравлічним приводом здійснюється через редуктор коробки передач, побудований у конструкції лебідки. Лебідка має дискове гальмо, яке автоматично активується в разі падіння тиску. Лебідка працює з кабіни управління і має змінну швидкість.

(6). Спиртові гідравлічні циліндри

Для кожного шпинделя одного циліндра піднімається циліндр із сталевим кабелем для підняття шпуру та переміщення екскаватора. Кожен циліндр підключений до основного понтону підшипником. Циліндр тримається вертикально власником циліндра, що дозволяє вільно рухати циліндр. На верхній частині кожного циліндра передбачений шків для керування піднімальним кабелем.

(7) .Спудс

Земснаряд переміщується чергуванням гойдалки. Гвинти піднімаються гідравлічним циліндром.

(8). Гідравлічна система

Всі компоненти, крім земснарядних, гідроприводом гідроприводом. Гідравлічні насоси ведуть і живляться допоміжним (гідравлічним) двигуном. Гідравлічний блок виконання, як зазначено нижче: привід для різака, привід для лебідки, причепи для лебідки, циліндри піднімальні.

Розслідування