Китайський річковий озеро

Китайський річковий озеро
Відомості про продукт

Земснаряди зазвичай використовуються для драгірування осаду (мулу) у каналах, річках, затоках та портах. Дноуглубитель, що згодовує мул, може працювати практично безперервно під час днопоглиблювання та відкачування осаду (екскаваторний матеріал) через трубопровід для вивантаження в певну зону розташування.


Особливості:

1 .-- Тримайте стабільно, з бризками та опорними ніжками, щоб зберегти рівновагу

2 .-- Висока ефективність, з підводним грязевим насосом та комбайновим обладнанням, що забезпечує високу щільність шламу (близько 25%).

3. - Гідравлічна трансмісія, легка та гнучка робота

4 .-- Може використовуватися в закритому каналі, мілководді, промисловому ставку, водоймі, де інші земснаряда не можуть працювати

5 .-- Показує світло на земснаряді, щоб забезпечити постійну роботу для максимальної ефективності

6 .-- Ключовим компонентом, як двигун, насос та гідравлічна система, прийнято міжнародний бренд


Основні частини

1). Голова голови

Для однієї ріжучої голівки є 5 лопатей, 5-7 зубців обладнані на одній лопаті. Є матеріал Cr. для легкого носіння доказів. Головка різака управляється гідромотором; Ножиця для різання має ущільнювальні одиниці.

Ріжучий двигун - це гідравлічний двигун з низькою швидкістю та високим крутним моментом. Ріжучий двигун встановлюється на передню частину різака на кінці схода. Спеціальне обкладине забезпечується для захисту двигуна від ушкоджень, завданих піском, камінням та сміттям. Обкладинка може бути знята з легкого огляду та технічного обслуговування.


2) .Гідравлічні лебідки

Для розміщення сходи, одна лебідка розміщена на передній панелі головного понтона, встановленого на затверділому фундаменті. Лебідка з гідравлічним приводом здійснюється через редуктор коробки передач, побудований у конструкції лебідки. Лебідка має дискове гальмо, яке автоматично активується в разі падіння тиску. Лебідка працює з кабіни управління і має одну фіксовану швидкість.

Для стійки до драбини на передній частині основного понтона, встановленого на затверділому фундаменті, передбачені дві лебідки. Лебідка з гідравлічним приводом здійснюється через редуктор коробки передач, побудований у конструкції лебідки. Лебідка має дискове гальмо, яке автоматично активується в разі падіння тиску. Лебідка працює з кабіни управління і має змінну швидкість.


3) .Гідравлічна система

Гідравлічна система є найважливішою частиною річкового озера канального мулу дессирування земснаряд . Гідравлічна система вимог дуже висока і сувора; це головна артерія всього каналу, що відбиває земснаряд. Поперечні лебідки, підйомні лебідки та ріжучі головки земснарядів керуються гідромоторами.


4) .Навантажувальний насос (Warman Technology)

Дноугінний насос - це висока ефективність, виготовлена з робочого колеса із зносостійкого лиття та вкладишів, встановлених на важкому валу та високоякісних роликових підшипників.

Робоче колесо встановлено на валу трапецієподібним різьбленням безпосередньо на верстаті на кінці вала. Герметизація вала - це водяне охолодження, яке можна замінити після терміну служби. Робоче колесо являє собою спеціальний тип подвійних вигнутих лопатей високої ефективності та оптимального експлуатації зносу, випробуваних у лабораторії та на борту земснарядів. Робоче колесо закріплене на валу трапецієподібною ниткою, обробленою безпосередньо в робочій груші.

Корпус насоса має форму волотки з високою ефективністю та тривалістю зносу, оптимізованими в лабораторії та на борту земснарядів. Насосні лайнери виготовлені з високоміцних матеріалів зносостійкості та товщиною стінки, щоб максимально збільшити термін служби. Кришки лиття виготовлені з виготовленої сталі, якщо вони є необхідними, і обробляються, щоб вони відповідали корпусу та вкладишам.


5). Циліндр для кранів та гідравлічних масел

Палубний кран, встановлений поруч з піском, є свого роду піднімальним обладнанням з консольним конвеєром і в основному використовується як інструмент для ремонту насоса для піску та заміни носіїв деталей.

Циліндр гідравлічного масла, зазвичай використовується для підйому або падіння бруків, щоб допомогти рухати драбинщик. Потужність буде запропонована гідравлічною системою.


6). Операційна каюта

Земснаряд обладнаний операційною кабіною, що забезпечує гарну видимість навколо та хорошу безпеку завдяки двом зачиняються дверцятам та переднім вікнам. І кабіна земснарядки обладнана туалетом, кондиціонером, шум дуже низький, придатний для тривалого робочого часу. Щоб пройти через міст і легко транспортувати дорогу, можна знімати контрольний зал.
Розслідування