Різак земснаряд

Відомості про продукт

Julong може надати широкий спектр варіантів для всмоктування Земснаряди різак. Він може задовольнити вимоги клієнтів для різних застосувань. У той же час Julong підготовка готові Земснаряди в майстерні, яка може значно скоротити термін доставки.


Модульна структура робить Земснаряди перевозитися швидко і легко і швидко в експлуатацію на днопоглиблювальних робіт сайту. Усі частини мають розмір, який дозволяє Земснаряди легко морським шляхом дороги, залізничні та море.


Всмоктування Земснаряди cutter може застосовуватися до всіх видів ґрунтів, і на Земснаряди широко використовуються в порт, водний шлях днопоглиблювальних робіт та Витребування робіт. Ці серії Земснаряди, поглинаючи передові технології голландських та американський супутніх товарів, мають переваги повністю конвейєри системи, прості операції, простота обслуговування, раціональний дизайн, Роман макет і сильною владою. Максимум днопоглиблювальних робіт ємність може досягати 6000 м 3/год, днопоглиблювальних робіт глибині 25 м і розряду відстань 2000 м.


Розслідування