Снаряда

Снаряда
Відомості про продукт

Основні інформація

 • Номер моделі: JLCSD-200

 • Влада типу: налаштувати

 • Стан: новий

 • Насос моделі: 8/6andquot;

 • Торгова марка: JULONG

 • HS код: 8905100000

 • Тип: Різак земснаряд

 • Налаштувати: налаштувати

 • Стандартний днопоглиблювальних Глибина: 5 м

 • Потік води: 500 м 3/год

 • Походження: Вейфан, Шаньдун

Опис продукту

Снаряда


І. ОПИС ПРОДУКЦІЇ
1. різак всмоктування Dredgerof сталеві будівництва, не самохідні, розбірні типу, здатний причалу і драги в будь-який вод як в прибережній зоні і внутрішнього річок. Земснаряда може використовуватися для копати і транспорт згуртоване осаду нижче клас III, зазначеної в код для днопоглиблювальних робіт інженерних унікальній техніці конструювання видана Міністерством з води Resources(MWR) п. р. Китаю.

2. Itand #39; s корпусу складаєтьсяamain понтонно, і дві сторони Понтони. Бути легко демонтувати або змонтувати для транспортування дорога, залізничним транспортом, або води і легко зібрати на сайті проекту. Двигунів та драги насоса розташовані в центрі понтонно, 2side Понтони служити в якості палива бункери, баластних танків та магазин.

3.Земснаряда живиться від дизельних двигунів.Основні дизельний двигун є для керування насосом драги; допоміжний двигуна, щоб диск гідравлічні системи, включаючи різак, гойдалки і сходи лебідки, якір лебідки і spud баранів і т. д

4. У просторікабіна управліннямає ергономічну конструкцію з видом на 360 градусів. Операція кнопки, серпокрильці, покажчики, датчики обладнані на щит диспетчерський пульт диспетчерський. Тільки два оператори можуть контролювати всі снаряда в операційній залі.

5. земснаряда забарвленийоглянуто 4layers морського фарби для захисту від корозії. ЦИНК анода можна дати краще функція захисту від корозії.


III. УПАКОВКИ І ДОСТАВКИ
Упаковка метод

* FLCandamp; Стандартні контейнери LCL експорт 20/40 г. П.

* Підтримка andamp сталеві; залізо аркуш море гідна пакет.

* Навантаження: Експорт програмного забезпечення наукових завантаження роботи

Перевезення
*, Море, залізничним або дорожні

* Повітря службами доставки


III. НАШ СЕРВІС

1. раціонального і практичні designaccording customersand #39; запит довів.
2. протягом гарантійного терміну ми providefree repairif якість проблеми виникають.
3. інженерів є доступні toservice overseato збірки і тестування машини по відношенню до договору.
4. безкоштовні trainingof першу партію оператора довів, будь-які питання або проблеми про продукти можуть бути відповів viaonline підтримки, телефонні дзвінки чи на території підтримку 24 годин.


IV. ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Для того, щоб надати вам ефективний andamp; відповідні цитати та допомогу для вас, могли б ви люб'язно сказати мені такі відомості:

1) вихід capacity(m3/h)

2) Макс. Днопоглиблювальних робіт Глибина

3) розряду distance(m)

Якщо у вас є будь-які питання про наші продукти або компанії, будь ласка, дайте нам знати, ми постараємося зробити все щоб ви задоволені.

Розслідування