Порт дноуглубляючого судна для очищення піску / бруду

Порт дноуглубляючого судна для очищення піску / бруду
Відомості про продукт

Земснаряд для різального всмоктування Модель: JLCSD500
Принцип розмірів
(1) Макс. Глибина заглиблення 16.0 м
(2) Відстань вивантаження 1500 м
(3) Водопотока 3500 м3 / год
Головний понтон
(1) Довжина 18,0 м
(2) Ширина 3,3 м
(3) Глибина 2,0 м
Бічні понтони
(1) Довжина 28.0м
(2) Ширина 2.2м
(3) Глибина 2,0 м
Днопоглиблювальний насос
(1) Made Шицзячжуан насос
(2) Модель 450WN
(3) Водопотока 3500 м3 / год
Головний двигун
(1) Виробник Кумміни
(2) Номінальна потужність з RPM 895KW @ 1800 об / хв
(3) Сума 1 комплект
Різак
(1) Тип Корона
(2) Водій Гідравлічний двигун
(4) Діаметр 1700мм
(5) Енергія валу різака 170кВт
Лебідка Лебідка
(1) Потягніть лінію 80 кн
(2) Швидкість лінії 0-20 м / хв
(3) Розмір дроту Φ20 мм
(4) Водій Гідравлічний двигун
Гойдалка
(1) Потягніть лінію 60 кн
(2) Швидкість лінії 0-20 м / хв
(3) Розмір дроту Φ20 мм
(4) Водій Гідравлічний двигун
Спудс
(1) Сума 2 шт
(2) Водій Гідравлічний барабан


1). Цинчжоу Юллонг Екологія Технологія Лтд. є виробником і експортером земснарядів, але не просто торговою компанією. У такому випадку ми можемо гарантувати якість продукції, терміни доставки та післяпродажне обслуговування. Також краща ціна завжди буде доступна.

2). Індивідуальні проекти будуть розроблені на основі вимог замовника. Наші інженери вже багато років відчувають себе у розробці кораблів. Співпраця з провідними фахівцями суднобудування з Китаю та професійними коледжами допомагає нам забезпечити якість дизайну.

3). Всі Джульгонські земснаряди побудовані кваліфікованими робітниками і перевіряються суворо, щоб забезпечити високу якість і довговічність. Кожен готовий земснаряд буде повністю перевірено перед доставкою, щоб переконатися, що він працює гладко, коли доставляється клієнтам.

4). Найкращі деталі будуть використовуватися для земснарядів, як, наприклад, всесвітньо відомі двигуни Cummins, насоси Shijiazhuang, коробки передач Ханчжоу, система керування Simens PLC.

5). Гідравлічна система є однією з найважливіших частин землерийних вакуумних машин. Головка ріжучої поверхні, лебідка, лебідки, гойдалки або ролики ведуть гідромотори для підвищення ефективності та довговічності. Знамениті бренди використовуються для інших гідравлічних частин, таких як гідравлічні труби, гідравлічні насоси, гідравлічні клапани.

6). Земснаряди знімаються. Тому вони можуть бути розібрані та зібрані легко. Таким чином, це зручно для перевезення автомобільним, залізничним або водним транспортом.

7). Професійні інженери будуть відправлені на сайт проекту, щоб допомогти клієнтам у встановленні, введенні в експлуатацію, тестуванні земснарядів та підготовці операторів.

8). Основними частинами джунглівських ріжучих посівних днопоглиначів є всі імпортні або збірки імпортних деталей, так що покупцеві можна легко придбати запасні частини, як двигун Cummins, насос Шицзячжуан, система управління PLC Сіменс, електрична система Schneider або Omron.


Розслідування