Золотодобування обладнання

Відомості про продукт

Qingzhou Julong середовища технології Co., ТОВ виробляє і реалізує різні інноваційних золотодобування обладнання. Наше обладнання видобутку золота побудував для роботи 24/7.Julong проектування і будівництво надійний золото поділу та гірничо-шахтного обладнання протягом більше 20 років. Julong золото Устаткування гірничо-рудне успішно експортується у понад 15 країн Азії, Африки, Південної Америки та Європи.


Всі Julong видобутку золота механізм є простим в експлуатації і високою ефективністю та відновлення ціни на золото з 2 дюймовий самородки аж до 1 мікрон золотом руд. Відновлення висока швидкість, надійність і мобільність окремі Julong від всіх інших конкурентів у галузі видобутку золота.


Julong золото Устаткування гірничо-рудне обидва використовуються в річках або на землі. Можуть бути оцінені не тільки золото, а також інших металів від річки, такі як stannum, свинцю, цинку, stibium, diamond. Різні видобуток технології доступні за клієнтів вимога, такі як золото центрифузі, коливання парашута, панорамування шлюз, золото, збирати трави і килим, яйця виїденого, шейкер, amalgamator.


Машина видобутку золота в основному використовується в пісок області, особливо на березі річки або сухе русло. Видобутку золота снаряда в основному використовується в річок або озер, які стосуються видобутку та вибору функції. Julong золото Устаткування гірничо-рудне зазвичай включає в себе матеріал годування системи, матеріал sieving система, золото розділювальних система, слідкували за системою обробки, вода Газифікація система, влада Газифікація системи.

Розслідування